На Черкащині мільярдери збудують новий зерносушильний комплекс

11 березня 2014, 14:25

Великий виробник сільгосппродукції «Приват-Агрохолдинг», основними бенефіціарами якого є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, в поточному році планує побудувати чотири зерносушильних комплексу з пропускною здатністю 500-800 тонн зернових на добу. Про це 6 березня повідомила генеральний директор холдингу Ірина Іващенко, - пише Інфоіндустрія.

«Ми цього року на чотирьох підприємствах збираємося інвестувати в будівництво зерносушильних комплексів... пропускною здатністю десь 500-800 тонн на добу», - сказала вона.

За її словами, сушарки будуть встановлені на підприємствах компанії в Черкаській, Полтавській і Харківській областях. При цьому Іващенко не повідомила суму, яку «Приват-Агрохолдинг» планує інвестувати в будівництво, зазначивши, що в основному воно здійснюватиметься за рахунок кредитних коштів.

«Приват-Агрохолдинг» створений в 2005 році. На даний момент компанія об'єднує 22 підприємства в південних, східних, центральних, західних областях України, а також АР Крим.

На Черкащині функціонують до «Приват-Агрохолдинг» входять ТОВ «Приват-Агро-Білозір'я» та СПП «Біле Озеро». Основними видами їх діяльності є вирощування зернових та технічних культур.

Вгору