Війна перетворила сім’ю черкаських інженерів у волонтера і розвідника

21 травня 2015, 12:40
На фото Сергій Васильович – єдиний, хто в цивільному. Сина поруч немає – той знову десь у найгарячішій точці… Допоки є такі як вони - воїни і волонтери, Україну не перемогти!

На фото: Сергій Васильович – єдиний, хто в цивільному. Сина поруч немає – той знову десь у найгарячішій точці… Допоки є такі як вони - воїни і волонтери, Україну не перемогти!

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко розповів у Facebook про черкаську родину - батька і сина, які зі звичайних інженерів перетворилися на захисників України.

"Давно знаю Сергія Васильовича Гуглю і його 31-річного сина Олександра як поважну династію представників винятково мирної інженерної справи, та виявилося, що знав про них далеко не все. Виявляється, що Олександр – давно вже старший розвідник у 79-й аеромобільній бригаді. Пройшов пекло Донецького аеропорту і Дебальцевого, а зараз – під Маріуполем. Був би у рідних Черкасах – влітку мав би отримати вже другий диплом про вищу освіту!..

А Сергій Васильович почав активно займатися волонтерською справою. Вдома завів справжній склад – як тільки той наповнюються продуктами і спорядженням для бійців, Сергій Васильович вирушає у чергову небезпечну подорож на Донбас, відвозячи «гуманітарку» для воїнів: у 14-й батальйон (колишній батальйон «Черкаси»), у окремий танковий батальйон, десантникам із 79-ї бригади…
У підрозділі сина був уже тричі.

Про свої візити сина ніколи не попереджає, тому в один з приїздів навіть не бачився з ним – тільки, сидячи у штабі, чув голос Олександра по рації, коли той саме був у гущі бою. Минулого приїзду батька на позиції, син «суворо» заявив, що це – батьків «крайній» виїзд на передову – мовляв, краще будь у тихих Черкасах. Батько ж тільки сміється - каже, якщо син ризикує, то хто його змусить в тилу сидіти? Тим більше, синами й братами вважає усіх, хто зараз воює за Україну – тому й бачити його можна по всьому Донбасу і не в одному підрозділі. Хоча щиро зізнається: дуже хоче, щоб якомога швидше настав мир…"

 

Поділитись

Коментарі

Вгору