Відомий комік відвідав Шполу

06 грудня 2023, 12:29

У рамках благодійного туру «Від центру Європи до центру України» на шляху до його фінальної точки - артоб’єкта «Серце України» - Шполу відвідав Марк Куцевалов. Це відомий комік, неодноразовий чемпіон Ліги сміху, лідер команди «Прозорий гонщик».

Це вже третя реаліті-подорож гумориста, метою якої став збір коштів на розмінування країни, а саме на 6 машин розмінування на дистанційному керуванні та 6 вантажних напівпричіпів, щоб ці машини перевозити в межах країни. Перший похід був з Чорноморська до Говерли, тоді зібрали на 3 машини швидкої допомоги для військових та на позашляховик. Другий похід був із Києва до Херсона - придбали 2 пожежні машини.

Марк вирушив із с. Ділове (Закарпатська обл.) - географічний центр Європи до с. Мар’янівка (Черкаська обл.) - географічний центр України. Цей піший похід тривав трохи більше 60 днів. За цей період мандрівник устиг знайти собі собачку Трінкі та зламав руку.

Мета крайньої мандрівки була конкретною і реальною. Доки Марк ішов від центру Європи до центру України, йому вдалося зібрати близько 9 млн грн.

Знаючи про те, що фінал цієї подорожі - артоб’єкт «Серце України» - до нього з’їхалася велика кількість шанувальників артиста із різних куточків нашої області і з Черкас, які слідкували за ним увесь цей час та підтримували.

За інформацією Шполянської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору