Відомий черкаський актор увійшов у топ-10 найсексуальніших українських митців

07 жовтня 2020, 23:05

фото з мережі

Найсексуальнішим українським культурним діячем вдруге поспіль став письменник та музикант Сергій Жадан. Він очолив цьогорічний рейтинг народної премії «Золотий Ліфон». Також серед номінантів - актор із Черкащини Тарас Цимбалюк.

Також окрім нього до топ-10 потрапили письменники Юрій Андрухович, Лесь Подерв’янський, Павло Коробчук, музиканти Валерій Харчишин, Іван Леньо, Олександр Положинський, актор Ахтем Сеітаблаєв художник Іван Семесюк.

Зазначимо, «Золотий Ліфон» — відзнака найсексуальніших діячів української культури. Номінувати своїх топ-10 фаворитів могли усі охочі онлайн до 18 вересня 2020 року.

Відкрите голосування відбувалося протягом місяця на Facebook-сторінці проєкту. Долучитися могли усі охочі, просто склавши свій власний топ.

Володарів громадських симпатій визначили за рейтинговою системою — ті митці, хто здобув найбільше згадок, потрапили у фінальний рейтинг відзнаки. Учасники голосування мали написати у коментарях власні рейтинги найсексуальніших, максимум на 10 позицій. Голоси рахували таким чином: від 15 балів за 1 місце до 1-го за 10-те.

Цьогоріч відзнака «Золотий Ліфон» пройшла вдруге. Торік рейтинг також очолив Сергій Жадан.

- Ідея проєкту виникла у 2019-му, випадково і на початку втілювалася як голосування «серед своїх». Але, як виявилось, в українському суспільстві є потреба говорити про те, що саме українські митці є напрочуд сексуальними, — зазначають організатори відзнаки. — І саме українські музиканти, актори, художники, письменники тощо є справжніми секс-символами: прискорюють серцебиття та фігурують у щемних жіночих мріях. Тому ідея швидко здобула значно ширшу аудиторію, про неї заговорили в пресі та на радіо.

Повний рейтинг можна переглянути за посиланням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору