Відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної відбувався Черкасах

07 жовтня 2020, 22:00

Відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної відбувався Черкасах з 30 вересня по 3 жовтня. За нагороди змагались 160 спортсменів від початківців до майстрів спорту.

Гімнасти виконували програму на усіх приладах.

Перемогу серед дівчат у програмі майстри спорту святкували – Поліна Глоба, Майя Терещенко. Перше місце у програмі кандидат у майстри спорту – Діана Стадник. Перше місце у І обов’язковій та довільній програмі здобули – Кіра Надюк, Марія Кравчук. Перше місце у І обов’язковій програмі – Єлизавета Нашкородова, Катерина Костоглод. У ІІ обов’язковій та довільній програмі золото у Діани Проценко. У ІІ обов’язковій програмі перемогу святкує Олександра Цимбал, Яна Проценко, Альона Волинець. У програмі ІІІ розряду перемога на рахунку Марії Бадьор. У програмі І юніорського розряду перше місце у Ніки Шевченко, Маргаріти Сліпчук.

У програмі майстрів спорту серед юнаків золото здобув Назар Васильковський. За програмою кандидат у майстри спорту перше місце у Івана Севрука. За програмою І розряду перший Владислав Рожков. За програмою ІІ розряду золото у Володимира Моляка, Івана Давидюка, Олександра Чуприни, Валерія Капіліна, Володимира Грищенко, Івана Беспалова.

За програмою І юніорського розряду перемогу святкували: Іван Помогайбо, Данііл Бахмач, Тимофій Тарас, Іван Коваленко, Марк Кривов’яз.

За інформацією пресслужби Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору