Відомий співак з Черкащини зізнався у своїх слабкостях (відео)

06 січня 2018, 15:30

Фото: 1plus1.ua

Улюбленець українських жінок Олег Винник у шоу "Світське життя" зізнався у своїх слабкостях. У програмі Олег Винник уперше став на ковзани та у різдвяному Берліні співак показав свої улюблені місця Каті Осадчій, йдеться на сайті "Світського життя".

- Олеже, вітаю!

-Привіт!

- Нарешті зустрілися в Берліні, де ви прожили багато років. 

-Недарма я тебе на це місце запросив, бо це легендарний театр.

- Де ти став зіркою європейських мюзиклів. 

-Так. Я виходив на цю сцену більше 300 разів, грав Жана Вальжана у «Знедолених».

- Щодня один той  самий мюзикл, ті самі костюми, та сама партія. Це ніби як «день сурка».

-Не те, що партія – інтонація та сама! Все як в нотах прописано, 35 чоловік оркестра. Вісім разів на тиждень, у суботу та неділю по два виступи. У понеділок ми всі падали.

- Досі партії пам’ятаєте?

-Є така ніби весела та легка дитяча пісенька, але насправді дуже важка. Її співаюсь всі Жани Вальжани світу, це пісня-молитва, Жан молиться за свого майбутнього зятя.

- Коли ви приїхали до Німеччини - не одразу стали зіркою та не одразу почали гарно заробляти. Траплялося співати на вулиці, щоб підробити?

-Ні, на вулиці не співав ніколи. Я працював на іншій роботі.

- Ви були нянею.

-Вусатим нянем, так. Я навчав двох хлопчиків музиці та української мови, а вони мене навчали своєї мови. Я постійно з ними скрізь був. На різних вечірках. Вже ці хлопці зараз дорослі, один одружений.

- Ви спілкуєтеся?

-Так, звісно. Я нічого тут не бачу зазорного, це наша робота. Щоб стати зіркою, потрібно працювати, заробляти. Я тоді був студентом бідним і не з багатої сім’ї,  і мав первувати місяць, щоб мати можливість поїхати на прослуховування. Витрачав всі кошти, що заробив за місяць.

- У Німеччині дуже багато гастролюють артисти з пострадянського простору. Я знаю, що на ваші мюзикли багато приходило зірок.

-Орнела Муті була. Гарна. Була Лоллобриджида.

- Були зірки, які приходили до вас за лаштунки і виказували свою прихильність?

-Орнела Муті була. Гарна. Була Лоллобриджида.

- Були зірки, які приходили до вас за лаштунки і виказували свою прихильність?

-З Орнелою навіть шампанське попивали, це було прямо на сцені після шоу. І Scorpions приходили, і Софі Лорен була, і Жерар Депард’є був, Філіп Кіркоров. Ми тоді дуже добре з ним поспілкувалися. Він любить мюзикли, був в шоці, як це все відбувається.

- Я знаю, що Кіркоров прийшов за лаштунки і сказав: «Не гай часу. Іди ставай зіркою, їдь додому».

-Ні, було не так. Він з великою повагою поставився. Він знав, що це таке - мюзикли. Я знаю, що він приїхав додому і розповів про мене. Звідти бум пішов, потім телефонували з Росії, щоб я зіграв у «Красуні і чудовисько». Не красуню, звісно, а чудовисько.

- За чим сумуєте в Німеччині?

-Я взагалі не сумую ні за чим у своєму житті. Але чого мені часом не вистачає, я навіть запах відчуваю, це різдвяні базарчики.

- А колядувати німецькою ви вмієте?

-Так.

- Маєте амбіції стати зіркою тут знову?

-Чесно кажучи, я розпочинав писати пісні німецькою, є кілька пісень. Але так сталося,  що я повністю віддався своїй країні. Так ці пісні досі не вийшли. Не виключаю, що якщо ті пісні прийшли, то вони мають вийти у світ.

А взагалі любите німецьку кухню? 

-Не всю. Мені дуже подобається рулька, тільки не печена, а варена. З кислою білою гарячою капустою. Вона жирна та калорійна, але раз на рік можна собі це дозволити.

Фото: 1plus1.ua

- А чого немає у холодильнику у Винника?

-В мене взагалі у холодильнику миша висить. Повісилася давно, бо на це часу немає. Я відкриваю холодильник, а потім морозильник, може, там щось є. В морозильнику в мене ягоди. Коли їздив у тур, до Києва доїжджаємо, я собі ягоди купляв і в морозилку клав. І зараз я варю собі компот.

- Олеже, ви коли-небудь каталися на колесі в Німеччині?

-Коли був дуже маленький, у Києві. А скільки у Німеччині прожив, не катався.

- Олеже, а як так сталося у вашому житті, що ви не вмієте кататися на ковзанах? 

-Я просто не хотів у своєму житті багато чого пропустити.

Фото: 1plus1.ua

- Скільки влазить пива в Олега Винника?

-Дуже мало, літр може бути, не більше.

- А після того що? Співати пісень?

-Ні, після пива я дуже добре сплю. Думаю, всі після пива сплять гарно.

- Що самі собі бажаєте до свят?

-Моя мрія, якщо вже говорити про матеріальні речі - побудувати свій будинок біля озера, про яке я мрію, в Україні. Дуже  люблю верби. Бачу романтику в цих деревах. Хочеться, щоб в мене був свій будинок, де б я у спокої жив життя.

Вгору