У Золотоноші вчителька просить небайдужих врятувати доньку

06 січня 2018, 16:00

Адміністрація та педагогічний колектив Золотоніської загальноосвітньої школи №6 звертається до всіх небайдужих. Навчальний заклад просить надати посильну матеріальну допомогу їхньому колишньому вчителеві Катерині Рябчун на лікування її доньки, яку спіткала тяжка хвороба, пише zolotonosha.ck.ua.

Людмила Рябчун, випускниця тієї ж шостої школи, нині має складний діагноз у вигляді лімфоми Ходжкіна. Ця хвороба потребує тривалого і дороговартісного лікування в Національному інституті раку.

Людмила недугу відчула давно, а декілька років тому при черговому огляді рентгенівський знімок показав наявність двох незрозумілих плям на легенях. На встановлення діагнозу було витрачено декілька місяців, проте згодом вердикт був страшним – лімфома Ходжкіна. За час лікування жінка витратила всі свої збереження. Їй допомагали рідні, друзі, сусіди, колеги по роботі. Але така онкологія – справа вартісна. Тому нині за допомогою вже звертається мама Людмили, відома в Золотоноші вчителька Катерина Михайлівна Рябчун.

Як відомо, одному складно пройти таке випробування, тому просимо вашої підтримки. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу, – звертається у повідомленні педколектив ЗОШ №6.

Реквізити для допомоги:

номер картки – 5168 7551 0757 5553 (Рябчун Людмила Романівна)

Вгору