Відомі черкаські ведучі знялися з безпритульними тваринами заради благодійності (фото)

15 лютого 2019, 14:12

 

Черкаська волонтерка Яна Тябут організувала акцію  “Котики – це емоції», в якій уже взяли участь 12  черкаських ведучих. Про це волонтерка повідомила на своїй сторінці у facebook.

Волонтерка зауважила, що  в подальшому вони планують зробити міні-фотовиставку і можливо продати ці світлини, як лоти. Проте волонтери вже можуть похвалитися результатами акції, адже трьох пухнастиків, які є на світлинах вдалося віддати в добрі руки.

- Ми популяризуємо безпорідних котиків, тих хто нещодавно жив на вулиці і, щоб люди не боялися брати пухнастиків із центру та притулків, - розповіла Яна Тябут.

На фото - Ольга Касьянова

- Я ні на мить не сумнівалася, хто стане партнером Фріди для кото-зйомки", - сказала Яна Тябут, передаючи мені це вертке ДЕЩО кольору шоколаду і згущеного молока. Вертке Дещо не вміло сидіти, як всі інші коти.
Воно крутилося, йому до всього було діло. Воно зробило зі мною для прілічія з десяток фоток у стилі "Камасутра з Касьяновою" і звалило. Фріда - це моє дзеркало. Свобода - головна цінність. Щирість - спосіб жити. Не прорахувати. Не звикнути. Не зрозуміти. Через пару днів після фотосесії у неї з'явився господар. Хоча відносно Фріди це зовсім недоречне слово. З'явився ДЕХТО, хто впустив в своє серце це дивовижне ДЕЩО. Я щаслива, - написала на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Касьянова.

 

На фото - Микола Король

- Насправді, маю вдома двох котів саме з таких... колись безхатників. А це - знайомтесь - Карі.
Мила, лагідна, спокійна. Враховуючи стрес під назвою котофотосесія, - написав на своїй сторінці у Фейсбук Микола Король.

На фото - Світлана Білокінь

- Пухнастий красунчик на фото шукає свою родину. Він має паспорт кото-громадянина, щеплення, вже стерилізований і абсолютно здоровий! - зазначила на своїй сторінці у Фейсбук Світлана Білокінь.

На фото - Анна Кривопишина

 

- Друзі, приєднуйтесь до благочинної акції “Котики – це емоції», в якій уже взяли участь черкаські ведучі :) Разом ми хочемо допомогти центру адопції БО«ДоброКіт» та популяризувати всиновлення безпородних котиків, колишніх безхатьків. Результат фотопроекту ви побачите 1 Березня у всесвітній День кота! - зазначила Анна Кривопишина на своїй сторінці у Фейсбук.

На фото - Дмитро Подорошко

Також волонтерка Яна Тябут запевнила, що кожен внесок використається на порятунок, лікування, вакцинацію та харчування котиків, яких волонтери “ДоброКіт” чи не щодня підбирають з вулиці.

- Сума не важлива, важливою є кількість людей, що готові робити добрі справи разом, - написала Тябут.

Номер карти Приват24 - 5169 3305 1413 1199

Благодійний фонд ДоброКіт, благодійна організація

№ рахунку 26007051536431, МФО 354347, ЄДРПОУ 41958975

Вгору