Відлік йшов фактично на секунди, – рятувальник, який витяг 13-річну школярку з крижаної води

19 грудня 2016, 15:24

15542265_1212622042107768_5761354198306409366_n

Черкаські рятувальники зустрілися із врятованою напередодні на Дніпрі дівчинкою. Олександр Запрягайло, який брав участь у рятувальній операції на Дніпрі, де під кригу провалилися дві дівчинки, відвідав 13 річну Дарину, яку йому вдалось того вечора витягнути із холодної купелі на пляжі «Живчик».

Рятувальник, розмовляючи із дівчинкою ледве стримував свої емоції.

"Я виконував свою роботу. Але відлік йшов фактично на секунди, то робив усе, що в моїх силах, аби не сталася трагедія. Дарина хоч і потрапила у складну ситуацію, але трималася дуже мужньо. Ми з нею, поки я пробивався крізь лід, встигли поспілкуватися. Я переконаний, що поруч із нею перебував янгол-охоронець, адже не кожна навіть доросла людина може пережити таке випробування. Мало не двадцять хвилин пробути у холодній воді, буквально на краю криги та життя, - неймовірно, це яскравий приклад жаги до життя", – сказав Олександр Миколайович.

Сьогодні Дарина почувається добре і хоча психологічно вона ще повністю не відновилася від страшних подій того дня, дівчинка намагається посміхатися і виглядати по дорослому упевнено. І лише сльози на очах у мами, яка добре усвідомлює як близько від її донечки пройшло лихо, нагадують, яке емоційне навантаження довелось подолати цій родині.

За інформацією прес-служби УДСНС України в Черкаській області

Коментарі

Вгору