Відчинять лише десять садочків Черкас, – Воронов

02 червня 2020, 10:13

Про це на засіданні виконавчого комітету Черкас повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної науки Черкаської міської ради, - інформує кореспондент "Про все".

Сергій Воронов повідомив, що наразі з 54 закладів дошкільної освіти Черкас у понад 30 - медсестри старші за 50 років. Через те, що вони знаходяться у зоні ризику, їх не можуть допустити до роботи.

- Ми можемо відчинити до 10 садочків Черкас, які можуть працювати відповідно до протоколу. Але більше ніж у половині із них ми не можемо забезпечити безпечне середовище для працівників і відвідувачів дитсадків, - прокоментував Сергій Воронов.

Також він зазначив, що попереднє ПРЛ-тестування працівників перед допуском до роботи неможливе через те, що працівникам освіти відмовляють у безкоштовному тестуванні. Аргументують це тим, що вихователі не належать до переліку професій, яким можна робити безкоштовну перевірку на коронавірус.

Коментарі

Василь сказав:

Як бариг відкривать, то указ Зеленського не показник, бо комерси бабки занесли, а як садочки, то впадлу електронні термометри та дезінфікуючі засоби куплять, краще на премії собі їх витратить? Да, Толік і Воронов, собацюри?

Алефтина сказав:

А почему рынки открыли и там все пенсионного или предпенсионного возраста работают, а садики нет? У мэра шкурные интересы были, видимо?

Федорчук Інна сказав:

Тести на ПЛР можна пройти в центрах ПМСД,а невже кухарів мало без роботи?а що робити одинокій матері яка працює???це просто абсурд!!!і одноразові паперові рушники можуть і батьки купити да і в садочках на рахунках також є кошти

Таміла сказав:

Ну дійсно, батькам треба працювати((( ну вирішіть вже це питання! Як молода медсестра може працвати на мінімалку? Блін, як вже це дістало…

Вгору