Від початку карантину на Черкащині відкрито понад 30 кримінальних провадження стосовно його порушення

03 квітня 2020, 18:00

фото тематичне

Від початку карантинних заходів в країні слідчі поліції відкрили 35 кримінальних проваджень: 21 за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України та 14 - пов’язані з порушенням карантинних заходів.

Також складено 3421 адміністративний протокол за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території держави діє режим надзвичайної ситуації.

Для забезпечення карантинного режиму та охорони публічної безпеки на службі перебуває понад 21 500 правоохоронців. З них: 15 200 поліцейських (887 залучено на охорону медичних закладів із лікування та обсервації громадян та на мобільних постах контролю), 3 400 військовослужбовців Національної гвардії, 166 бійців ДСНС та майже 2 700 перемінного складу закладів вищої освіти МВС.

Крім того, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що за порушення режиму самоізоляції вже оштрафовані 130 громадян, які повернулись з-за кордону.

За інформацією із пресслужби ГУНП в Черкаській області

Коментарі

Таша сказав:

Полностью поддерживаю такой подход к правонарушителям карантина! Их штрафовать нужно , чтоб им и другим не повадно было плевать на здоровье населения!Если у них есть лишние деньги , то пусть отдают на штрафы, долбни!

Вгору