Від «Кіндер-годівнички» до “Плетеної хатинки”, – у Черкасах обирали кращі годівнички (фото)

27 листопада 2017, 20:26

Більше трьох сотень годівничок черкащани принесли до парку «Перемога», аби продемонструвати свої вміння та креатив. «Плетена хатинка», «Ідальня для птахів», «Кіндер-годівничка», «Теплий дім» та інші на території парків та навчальних закладів рятуватимуть пернатих від голоду упродовж зими.

- У садочку такий конкурс ми організовуємо щороку, - говорить методист ДНЗ № 27 Світлана Смотрик. – Діткам цікаво спостерігати потім за птахами на майданчику. Це йде як спостереження і використовується на заняттях. Щодо цього конкурсу, то батьки вихованців із задоволенням включилися і ми сьогодні принесли кілька колективних робіт.

Конкурс у місті проводять вже втретє. Для виготовлення годівниць учасники використали не лише традиційне дерево й пластик. Здивували роботи з металу, керамічного посуду, а також різноманітне оздоблення штучними фруктами, стразами, листям, квітами.

- Захід актуальний і популярний, черкащани охоче беруть у ньому участь, -зауважила художній керівник КП «Дирекція парків» Інна Омелюх. – Для переможців ми підготували майже півсотні призів: солодощі, канцтовари, сертифікати ТРЦ, ковдри, посуд тощо.

Аби відвідувачам було тепло, КП «Дирекція парків» подбала про гарячий чай та вогнища для обігріву. Крім того, присутніх порадувала розважальна програма від творчої молоді міста.

- Цьогоріч було справді багато унікальних робіт. Мене, зокрема, вразила годівниця з вітражами. Крім того, дерев’яні годівниці іноді нагадували цілі палаци для пташок. Помітно, що і діти, і дорослі доклали до своїх робіт чимало зусиль, часу та, звісно, частинку своєї душі, - говорить директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

Роботи оцінювали, визначивши два перших місця та окремо переможців у номінаціях за креативність, декор, яскравість, оригінальність ідеї, унікальність матеріалу.

Так, перше місце серед садків вибороли вихованці ДНЗ № 43 (група 6), друге – вихованка ДНЗ № 54 Біда Марина. Серед шкільних доробків першість дісталася родині Гураль із ЗОШ № 12, друге – Андрію Бевзюку з ЗОШ № 21.

За повідомленням КП "Дирекція парків".

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору