Катеринопільський краєзнавчий музей збіднів на один рушник

27 листопада 2017, 20:55

Уже більше тижня містечком розповзаються чутки, буцім колишній голова Катеринопільської райради та райдержадміністрації, а нині заступник голови Єрківської селищної ради Олександр Комаренко забрав із Катеринопільського музею вишитий рушник, пишуть Вісті Черкащини.

Директор закладу Галина Снігур написала заяву в поліцію, оскільки рушник офіційно занесений до інвентарної книги музею. За даним фактом відкрили кримінальне провадження.

– Заява є. Провадження відкрито. Олександр Миколайович пояснив, що він забрав рушник, який йому колись подарували на 50-річчя, – каже слідча Марина Савранська.

Тим часом, одна із майстринь, яка вишивала рушник, Тетяна Дмітрова, дивується:

– Ми його вишивали для району на замовлення влади до одного зі свят. Дивно, що його подарували Комаренку, адже там зашиті поля, що символізує зашиту долю. Такий рушник не можна дарувати людині, тільки – району, організації. Це погана прикмета.

– Цей рушник мені подарували на день народження заступник голови РДА Ірина Міненко, вишивальниці Катерина Дудар, Тетяна Дмітрова та теперішній директор музею Галина Снігур. Я тоді працював головою райдержадміністрації і він постійно був в моєму робочому кабінеті на столі. Я надавав його для представлення району на різних заходах. Коли звільнився, забув про нього. Нагадав лише тоді, як нещодавно побачив його під час виступу на телебаченні Одуденків. Тому поїхав до музею. Директор Галина Снігур показала музей, рушник. Я нагадав їй за подарунок і сказав, що забираю рушник. Директор не заперечувала і навіть допомогла упакувати, бо він великий. Я вийшов не ховаючись, і не тікаючи, сів в автомобіль, в якому на мене чекали працівники, і поїхав. Цей рушник у мене знову на робочому столі, приїдьте, побачте. Необхідно рушник для представлення району – не проблема, дам покористуватись. Якщо я щось вчинив не так, нехай подають на мене до суду, – завершив розмову Олександр Миколайович.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору