Від депутата, який вдарив чиновника, вимагають складення повноважень

08 листопада 2014, 11:44
Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

Міському голові Черкас Сергію Одаричу, секретарю міськради Олександру Радуцькому та директору департаменту архітектури, містобудування та інспектування – депутату міськради Артуру Савіну трудовий колектив управління планування та архітектури направив лист. «Прочерк» отримав у розпорядження копію цього листа.

У листі колектив управління висловлює своє обурення з приводу «фізичної розправи, що була здійснена над головним архітектором міста Віталієм Чернухою. Розглядаючи факт, нам не важливо, чому це відбулося… але ми розуміємо, що безпека кожного працівника органу місцевого самоврядування під загрозою. Людині, яку знають та поважають у місті посеред робочого дня розбиває голову депутат Черкаської міської ради».

Колектив управління логічно зауважує, що тепер може відбутися зі звичайними працівниками виконкому?

«Хто стане на захист, якщо на захист Віталія Володимировича відмовляються стати безпосередні свідки події?» – йдеться у зверненні.

Побоюючись за свою безпеку, колектив управління вимагає від керівництва міста та колективу депутатів засудити вчинок депутата та вимагають від нього скласти повноваженні. Детальніше читайте звернення колективу нижче.

1fefa88150dfc18faad0c715ce615502 5cb16f9bb15628412e4f8666fa2e4d44

 

Нагадаємо, що конфлікт між архітектором Віталієм Чернухою та депутатом міськради Миколою Мирзою відбувся учора. Мирза вдарив Чернуху головою внаслідок чого останній отримав розсічення і навіть потрапив до лікарні.

Чернуха факт побиття його депутатом підтвердив, а Мирза відмовився від коментарів. Як власне і секретар міськради Олександр Радуцький, який, за чутками, був свідком події…

Поділитись

Коментарі

Вгору