Верховну Раду України хочуть перенести до Черкас

22 жовтня 2015, 23:46
Фото: facebook.com/mistoche

Фото: facebook.com/mistoche

Перенести до Черкас Верховну Раду України – петицію з таким проханям зареєстровано на сайті Президента України, пише Рідна Черкащина.

Її автор – Микола Вікторович Шматок. Нині під його петицією значиться 38 підписів (із 25 тис. необхідних).

“Для розвитку регіонів і центральної частини країни, пропоную перенести Верховну Раду в м. Черкаси. Побудувати автобан Київ-Черкаси, а також сучасну будівлю парламенту і необхідну інфраструктуру. Це дасть поштовх для розвитку центральної частини країни, розвитку старовинного міста Черкаси, зменшить політичне, транспортне та тощо навантаження на столицю країни, – аргументує Микола Шматок. –  Депутати не будуть чіплятися за квартири, як вони це роблять в Києві і нова сучасно спроектована, комп’ютеризована будівля парламенту зможе дати їм змоги більш якісно готувати закони, необхідні для розвитку держави, а стара радянська не буде давити на їхні голови”.

До кінця збору підписів під петицію Миколи Шматка залишилося 76 днів.

Віднедавна практика петицій на сайті Президента України почали користуватись надзвичайною популярністю серед пересічних громадян. Головна причина – відповідний механізм багато хто вважає реальним інструментом впливу на державну політику, а відтак, громадяни порушують максимально різні, подекуди, навіть комічні, питання у своїх зверненнях до Президента. Проте не всі вони отримують достатню підтримку і набирають необхідні 25 000 підписів.

Нагадаємо, нещодавно петицію про перенесення столиці України із Києва в Канів чи Умань зареєстрував канівчанин Ігор Лащук.

Коментарі

Вгору