Вдова закатованого журналіста запрошує черкащан прийти на презентацію його книги

22 березня 2017, 14:44

До третьої річниці загибелі журналіста та громадського діяча з Корсунщини Василя Сергієнка у його рідному місті буде презентована книга, яка вже видана після його смерті. Презентація відбудеться 4 квітня у м. Корсунь-Шевченківський о 14.00 в Будинку культури, пише "ВиЧЕрпно".

Про цю книгу можна сказати, що вона його і про нього, адже складається з трьох розділів, в яких містяться як твори, матеріали самого автора, так і спогади його рідних,  друзів, знайомих про нього.

Отож перша частина книги — це вірші, які вже були надруковані в двох збірках і ті, які ще ніколи не друкувалися.

- Там навіть є деякі незавершені вірші, але вони настільки глибокі, що ми вирішили їх надрукувати, — розповідає вдова закатованого журналіста Валентина Сергієнко та принагідно цитує, як вона називає його «епілогічний» вірш чоловіка, написаний у 2010 році, проте який став своєрідним заповітом автора.

Друга частина — це дисертація по соціології «Соціальне позиціонування місцевих еліт в активних електоральних процесах» Василя Сергієнка, яку він мав захищати у 2013 році, але у зв’язку із подіями Революції Гідності він відклав захист на осінь 2014 року. Проте із зрозумілих причин так і не захистив її.

І третя частина — це спогади друзів, побратимів, родичів Василя Сергієнка.

Окрім того у книжці присутні три блоки світлин журналіста, які показують і громадське, і сімейне життя загиблого.

Як пригадує вдова закатованого журналіста Валентина Сергієнко, її чоловік ще при житті планував видати третю збірку віршів, тому і обкладинка, її дизайн, саме такі, якими він хотів їх бачити.

- Він хотів зробити такий «карманний» варіант, але назбиралося ось стільки матеріалів, що ми об’єднали їх в одну книгу, — відзначила пані Валентина.

Вдова запросила усіх охочих, кому дійсно не байдужа доля так по-звірячому закатованого  активіста, громадського діяча, журналіста, активного учасника майданівського руху, завітати на презентацію книги її чоловіка:

- Запрошую усіх бажаючих і небайдужих людей прийти на цю презентацію, щоб ми всі разом задали мого чоловіка, вшанували його світлу пам’ять, — сказала Валентина Сергієнко.

Нагадаємо, досі триває судове слідство по факту викраденні і вбивства Василя Сергієнка. На лаві підсудних  четверо підозрюваних, трьом з них обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, один — вніс заставу. На судовому засіданні, що відбулося 20 березня, суд продовжив трьом обвинуваченим термін перебування під вартою ще на 2-місячний термін. Наступне судове засідання має відбутися 12 квітня.

Вгору