Василь Шкляр розповів про містичні подробиці під час знімань”Чорного ворона”

11 грудня 2019, 23:01

П’ятого грудня в кінотеатрах України відбулася прем’єра повнометражної стрічки «Чорний ворон». Картина знята за мотивами однойменного роману Василя Шкляра. Фільм одразу спричинив гучний суспільний резонанс та продовжує збирати відгуки глядачів, кінокритиків, зірок та прихильників творчості письменника. Про це повідомляє телеканал "1+1".

- Стрічка мені сподобалась, що нечасто трапляється з авторами, - говорить Василь Шкляр. - Та головне – її вподобали мої читачі. Я з самого початку хотів, аби за цим романом був створений фільм. Пам’ятаю, на першій презентації твору люди в залі підводились та кричали: «Екранізувати, екранізувати!»».

Василь Шкляр став не просто автором роману, глядач відчуває його присутність у фільмі завдяки тому, що письменник озвучив певні частини стрічки. Він ніби за руку проводить глядачів крізь події Холодного Яру. Письменник був присутній і на самих зніманнях:

- Пам’ятаю, якось приїхав на зйомки до лісу, стою, спостерігаю, і раптом мені на плече сідає чорний ворон. Тоді я ще не знав, що птах є одним із акторів стрічки. Його, до речі, звати Фрейд. Це було щось дуже містичне.

Також письменник вкотре зазначив, що фільм «Чорний ворон» є кіноверсією роману, тож стрічку треба дивитися, як самодостатній твір іншого виду мистецтва, не шукаючи буквалізму.

Над створенням фільму працював відомий режисер Тарас Ткаченко та команда 1+1 за підтримки Державного агентства України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору