В Золотоноші судитимуть матір 4 малолітніх дітей, які загинули внаслідок пожежі

26 лютого 2018, 13:12

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом злісного невиконання жителькою Золотоніського району обов’язків по догляду за дітьми, що призвело до загибелі чотирьох малолітніх дітей, внаслідок пожежі в будинку за місцем їх проживання,  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 Кримінального кодексу України.

Установлено, що 28-річна жінка 17.12.2017 розпалила грубу та, не пересвідчившись у безпечності умов самостійного перебування чотирьох своїх малолітніх дітей за місцем проживання, залишила їх без нагляду в будинку і пішла до знайомої вживати алкогольні напої. Під час відсутності матері дітей, внаслідок порушення Правил пожежної безпеки в ході експлуатації пічного опалення в будинку відбулося займання та пожежа, й враховуючи малолітній вік, діти були позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження, що призвело до тяжких наслідків у вигляді їх смерті.

16.02.2018 досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Золотоніського міськрайонного суду.

Довідково: санкція ст. 166 КК України передбачає покарання у вигляді  обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

За повідомленням Золотніської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору