“Буде краще, ніж у Львові”, – у Черкасах впроваджують розумний маршрут

26 лютого 2018, 13:51

 

Сьогодні міський голова м. Черкаси та представники мобільного оператора Vodafone Україна підписали Меморандум про відкриття в місті інноваційних пішохідних маршрутів Vodafone Smart Routes.

Цей проект спрямовано на розвиток культурного розвитку міста та розвитку туристичної інфраструктури Черкас.

— Ми спільно пропрацювали з відділом дизайну і пропонуємо для маршруту перелік з 30 об’єктів, серед яких: Блакитний палац (приміщення Укрсоцбанку), Громадський банк (музей Симоненка), Перша міністерська чоловіча гімназія (музичне училище), особняк Щербини (Палац Одружень) та інші. Все це ми реалізуємо разом з компанією Vodafone Україна, і буде краще, ніж у Львові — зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

— Наші ініціативи допоможуть створити інформаційну мережу та підґрунтя для розвиток туризму. Я впевнений, що співпраця між нашою компанією та містом Черкаси буде успішною — зазначив технічний директор Vodafone Україна, регіон Центр, Сергій Скрипніков

До Черкас подібний проект вже реалізовано в п’яти містах України: Львові,  Полтаві, Чернівцях, Херсоні та Ужгороді, де вони користуються неабиякою популярністю.

Всі визначні місця буде оснащено табличками з QR-кодом, який можна буде зчитати за допомогою смартфону і отримати вичерпну інформацію про культурне чи історичне місце. Шлях до них буде прокладено за допомогою спеціальних табличок.

 

 

Вгору