В Золотоноші судитимуть чоловіка, який напав на продавця магазину

20 березня 2017, 14:35

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України, а саме - розбій, напад з метою заволодіння чужим майном поєднаний із погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу. Про це повідомий Прокурор Золотоніської місцевої прокуратури М.В. Компанієць.

Досудовим розслідування встановлено, що 36-річний чоловік 12 січня 2017 року, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, маючи прямий умисел на вчинення розбійного нападу, переслідуючи корисливу мету, діючи умисно, свідомо, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, зайшов до приміщення магазину і тримаючи в руках ніж почав висловлювати на адресу продавця погрози її життю та здоров’ю,  які остання сприймала як реальну небезпеку для свого життя, після чого злодій відкрито заволодів товарно-матеріальними цінностями і з місця вчинення злочину зник.

28.02.2017 обвинувальний акт відносно злодія направлено до Золотоніського міськрайонного та йому загрожує покарання від 3 до 7 років.

 

Вгору