Київські волонтери у Золотоноші витягнули цуценя із колодязя

20 березня 2017, 14:57

Фото: спільнота Чотири лапи/Вконтакті

У Золотоноші волонтери із команди «Чотири лапи» витягли зі старого каналізаційного колодязя цуценя. Бідолашне туди впало і, швидше за все, просиділо в колодязі добу. Якби не волонтери, тварина могла б загинути.

- Трапилося це неподалік від полігону, куди вивозять сміття. Яма була чимось закрита, але через сніг та дощі накриття зіпсувалось і тварина туди провалилася, - розповідає майстер благоустрою КП «Золотоніський водоканал» Юрій Марченко, який нині допомагає зооволонтерам.

Фото: спільнота Чотири лапи/Вконтакті

Першими скавуління переляканої тварини почула охорона полігону і сказала про це волонтерам. Ті відразу кинулися на порятунок бідолахи.

- Яма виявилася не надто глибокою – десь до двох метрів, але вузькою. Тому один з волонтерів протиснувся у колодязь, а ми його страхували, - переповідає пан Юрій. – Так разом і врятували чотирилапого. Він до речі, схожий на Біма із фільму «Білий Бім – Чорне вухо».

Фото: спільнота Чотири лапи/Вконтакті

Цуцик, додає Юрій Марченко, взагалі не травмувався, лише був дуже наляканим. Як з’ясувалося, врятований бранець – бездомний і досі жив на полігоні. І, якщо небайдужі люди його не заберуть, то буде жити там і надалі.

Контакти для тих, хто хоче забрати цуцика (098) 355-42-40 (Юрій)

Нагадаємо, у Золотоноші київські волонтери із команди "Чотири лапи" відловлюють бездомних собак та навчають місцеву команду працювати в  стерилізаційно-карантинному пункті.

Вгору