В умовах війни на Черкащині повинен бути єдиний центр командування та ухвалення рішень, – Одарич

04 березня 2014, 11:58

Екс-мер Сергій Одарич хоч і не поважає в.о. секретаря міської ради Віктора Білоусова та не забув, який партійний квиток до цього часу носив в.о. голови облдержадміністрації Анатолій Івашкевич, проте в умовах війни він визнає цих посадовців керівниками міста й області та готовий виконувати усі їхні законні накази.

Про це він повідомив журналістам під час прес-конференції.

- Я вдячний депутатам обласної ради, яким вистачило мудрості не ухвалювати дебільні рішення про позбавлення обласної адміністрації повноважень. Звісно, можна позбавляти адміністрацію повноважень, які були облрадою делеговані, але при цьому треба визначати, кому ці повноваження давати. От, не дай Боже, потрібно буде проводити повну мобілізацію. Ці  функції покладені на обласну адміністрацію. Якщо ми позбавимо її цих повноважень, хто буде це робити? На сьогодні обов’язки голови Черкаської обласної державної адміністрації виконує перший заступник Анатолій Івашкевич. І незалежно від того, що і як він робив, в умовах війни я визнаю його керівником в області. І всі його команди (у межах закону) я буду виконувати. Незалежно від того, який партійний квиток він носив і скільки часу співпрацював із Тулубом. В умовах війни повинен бути єдиний центр командування і ухвалення рішень.

Я абсолютно не поважаю секретаря міськради Віктора Білоусова. Його робота показала, що він є бездарним керівником, але на сьогодні я зобов’язуюся будь-які його розпорядження як керівника міста виконувати. Поки не буде обраний інший керівник, - заявив Сергій Одарич.

Також він підкреслив, що наразі спроби передати центр управління Майдану (при всій його повазі до нього) є абсолютно неправильними і шкідливими.

Коментарі

Вгору