Самооборона Черкас спільно з міліцією вийшла на цілодобове патрулювання вулиць міста

04 березня 2014, 11:42

Вчора дві потужні сили - черкаська міліція і черкаська Cамооборона, сформована з колишнього Майдану, - які ще кілька тижнів тому стояли по різні сторони барикад, об'єднали свої зусилля в приміщенні колишнього офісу Партії регіонів. Тепер міліція патрулюватиме вулиці Черкас спільно з учасниками Самооборони на постійній основі.

Про це інформує Samooborona Chercassy у Facebook.

- Нам зараз допомога Самооборони дуже потрібна, - говорить заступник командира батальйону патрульної служби при УМВС України в Черкаській області Петро Паливода. - Особливо враховуючи те, що з'явилася інформація про можливі провокації з боку «тітушок». Останнім часом зафіксовані випадки, коли «тітушки» під виглядом самооборони займалися свавіллям. Тому, якщо з нами патрулюватимуть реальні представники Самооборони, ми по-перше будемо знати, хто є хто, а по-друге, будемо мати реальну допомогу.

Всіх самооборонівців міліція забезпечила бронежилетами, а всі правоохоронці, які патрулюють на вулицях, забезпечені зброєю.

- Добровольців в цілому вистачає, - говорить начальник штабу самооборони Олександр Чигарьов. - А ось матеріальна база кульгає. Найбільше нам зараз потрібна спеціальна форма і жилети. Перша, щоб наших хлопців бачили і впізнавали, другі - для безпеки.

Загалом вчора ввечері на патрулювання вулиць вийшло 12 самооборонівців в супроводі ППС, 4 - з ДСО, 2 - з ДАІ, 2 - з ДПС, 2 - з працівниками Соснівського райвідділу міліції, 1 - з Придніпровським.

Вгору