ПриватБанк інвестував у розвиток сучасного готельного бізнесу в Херсоні

04 березня 2014, 11:59

ПриватБанк виступив основним інвестором будівництва в Херсоні нового готелю європейського типу. Як повідомили в банку, сьогодні в рамках спільного проекту ПАТ КБ “ПриватБанк” та Reikartz Hotel Management, в місті завершується реконструкція готелю, який відкриється під брендом мережі “Оптима” і буде готовий прийняти перших гостей вже навесні. Робота над проектом почалася в лютому 2013 року, а загальний обсяг інвестицій ПриватБанку склав 14 мільйонів гривень, також банк буде брати участь в управлінні роботою нового готелю.

- Ми давно хотіли зробити український готель справді європейським, і в той же час доступним для людей, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Володимир Яценко. - Спільно з Reikartz Hotel Management нам це вдалося, і тепер Херсон може похвалитися сучасним міським готелем з ідеальним розташуванням, плануванням і сервісом.

- Тризірковий готель «Оптима Херсон» зможе задовольнити гостей з будь-яким бюджетом завдяки широкій інфраструктурі і прекрасній якості, за яку ми ручаємося, - коментує відкриття нового готелю Операційний директор Reikartz Hospitality Group Андрій Дема. 

Довідково 

Reikartz Hospitality Group - національна мережа готелів, яка об'єднує 29 готелів у великих містах і курортах України. У портфоліо компанії чотири готельних бренду: двозіркові економ-готелі Raziotel, тризіркові готелі з оптимальним розміщенням і співвідношенням ціна/якість Optima Hotel, велнес-готелі Vita Park, а також три - і чотиризіркові готелі бренду Reikartz Hotels & Resorts».

Коментарі

Вгору