В Умані зіграли футболісти-легенди

07 липня 2017, 21:02

Незвичайний футбольний матч відбувся на стадіоні «Уманьферммашу». Учасниками гри стали ветерани національних збірних України та Ізраїлю, пише "Черкаський край".

На полі зібралися вітчизняні футбольні аси минулих років: В’ячеслав Шевчук, Віталій Косовський, Юрій Максимов, Сергій Нагорняк та інші. З командою працюють легендарні тренери Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський. Збірна ветеранів не залишає спорт: футболісти були учасниками турніру «Кубок легенд» у Чикаго, здобули головний приз на «Євроіграх» у Франції. Здійснюють регулярні турне регіонами України на підтримку учасників АТО. Торік команда зірок провела 40 матчів, з початку нинішнього року – вже 20.

Не менш зірковий склад привезли з Ізраїлю тренери Маймон Шауль та Ельфаси Ашер. Їхня команда здобувала перемоги на міжнародних ветеранських футбольних турнірах в Італії, Іспанії, Канаді, США. Уболівальників на уманському стадіоні ізраїльським футболістам не бракувало: серед глядачів були, мабуть, всі хасиди, які роками живуть в місті. Гра закінчилась з рахунком 3:1 на користь української збірної.

Організаторами матчу виступили федерація футболу України, федерація футболу Ізраїлю, Уманська міська рада, асоціація ветеранів футболу України і ТОВ «Агробізнес».

Коментарі

Вгору