В Умані запустили швидікісний інтернет 4G

02 вересня 2018, 18:35

Швидкісним інтернетом 4G відтепер можна користуватися і на Черкащині. Щоправда, поки лише в одному населеному пункті – в Умані повідомляє Економіка сьогодення.

З 31 серпня 2018 року Київстар підключив до високошвидкісного інтернету 4G / LTE Умань і ще 15 населених пунктів.

Щорічно у вересні Умань зустрічає паломників-хасидів, які святкують тут початок нового року за іудейським календарем. Так, в минулому році, це невелике місто прийняло понад 30 тисяч паломників. Цього року очікується ще більше гостей.

До цієї події Київстар запустив у комерційну експлуатацію мережу 4G в Умані. Для того, щоб гості міста могли комфортно спілкуватися, оператор посилив мережу, встановивши додаткові базові станції в місцях високої концентрації трафіку.

Мережа 4G Київстар охопила вже 2446 населених пунктів України, де проживає понад 15 млн. людей.

Тепер жителі та гості Умані можуть отримувати нові переваги мобільного інтернету. Середня швидкість в мережі 4G вище в 16 разів, а затримка в передачі інформації (ping) менше в 2,5 рази в порівнянні з найсучаснішими мережами 3G.
Для абонентів це можливість швидко обмінюватися «важким» контентом, дивитися онлайн ТБ високої роздільної здатності, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки всюди, де є покриття мережі.

Крім того, 4G мережа відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу і безлічі сучасних галузевих рішень, таких як M2M / IoT, Smart Home, Smart City, e-Government, онлайн навчання і т.д.

Коментарі

Вгору