У одному з черкаських банних комплексів поліцейські викрили групу повій

02 вересня 2018, 17:03

У одному з банних комплексів Черкас оперативні співробітники Національної поліції затримали групу осіб, котрі організовували та забезпечували зайняття проституцією.

Оперативно-розшукові заходи здійснювались у рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.2.ст. 303 КК України.

Зокрема, встановлено, шо у цьому комплексі на постійній основі надавало послуги від шести до семи повій, вартість послуг яких становила від 600 до 1000 грн. за годину. Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання об'єктів розробки та у приміщенні банного комплексу виявлено речові докази протиправної діяльності.

За результатами реалізації кримінального провадження одного з організаторів затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру за ч. 2 ст.303 КК України. Стосовно інших організаторів та посібників учинення вказаного злочину вирішується питання повідомлення про підозру. Тривають подальші слідчі дії.

За інформацією прес-служби Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Національної поліції України

Коментарі

Роман Тесленко сказав:

А в чому проблема? Експлуатували дитячу працю? Не заплатили хабар здиржавникам?

Вгору