В Умані викрито жінку, яка займалася звідництвом

22 вересня 2017, 10:49

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом надання в одному з готельних комплексів міста Умань сексуальних послуг за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво, вчинені з метою наживи).

Так, учора, близько 03 години  Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками управління боротьби зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми ГУНП в Черкаській області та працівниками Уманського ВП ГУНП в Черкаській області задокументовано факт звідництва, здійсненого жителькою міста Первомайська Миколаївської області, в ході якого остання за грошові кошти організувала надання сексуальних послуг.

На даний час проводяться усі необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на з’ясування усіх обставин вказаного кримінального правопорушення.

Довідково: санкція статті 302 ч.2 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

За повідомленням Уманської місцевої прокуратури.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору