У річках на Тальнівщині почала гинути риба

22 вересня 2017, 11:10

18 вересня ввечері і наступного дня зранку в центрі Тального на Тальянці і в Гірському Тікичі місцеві рибалки виловлювали рибу, яка плавала догори животами, пишуть "Вісті Черкащини".

Цими днями раптово виріс рівень води у річках і збільшилася течія. Разом з тим, Тальянка стала мутною, із специфічним запахом. Тальнівці кажуть, так буває весь час коли починає працювати місцевий цукрозавод.

– Ішла вчора додому містком через Тікич, бачу чоловіки чумну рибу ловлять і в мішки складають, – розповідає у вівторок зранку тальнівчанка Любов Іванівна.

Голова Тальнівської районної екологічної організації «Зелений Світ» Анатолій Ковальов каже, що про проблему знає і навіть повідомив уже правоохоронні органи та районну владу.

У міській раді теж чули про труєну рибу.

– Я живу біля Гірського Тікича, але вище того місця, де впадає Тальянка. Тому у нас там все в порядку – дохлої риби нема. Сьогодні зранку небайдужі жителі міста повідомили про проблему, я пішов і особисто переконався, що це правда. Навіть сфотографував. Зараз наші представники, спільно із спеціалістами райдержадміністрації та емчеесниками обстежують річки. Документують усе, – каже заступник міського голови Віталій Марченко, який теж є членом екологічної організації. – Завершать, будемо приймати міри до винуватців.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору