В Умані уже готуються до опалювального сезону (фото)

22 липня 2015, 14:31

1

Працівники КП "Уманьтеплокомуненерго" провели гідравлічні випробовування теплових мереж з метою підготовки до опалювального сезону 2015-2016 рр.

Серед них перевірили: центральну частину місту, привокзальний район, котельні по вул. Леніна, 57 та усіх квартальних котелень. Про це повідомив йдеться на сторінці офіційного представництва Уманської міськради у Facebook.

2

Як повідомив головний інженер КП "Уманьтеплокомуненерго" Ігор Жупаник, в результаті проведення гідравлічних випробувань було виявлено 12 пошкоджень тільки на трубопроводі магістральної теплової мережі. На сьогодні із них 9 ліквідовано, на 2-х пошкодженнях (вул. Паркомуни та Ленінської "Іскри") сьогодні проводяться роботи.

1

Усього з початку ремонтних робіт працівниками усіх дільниць підприємства проведено роботи із заміни більше 700 погонних м трубопроводів різних діаметрів.

За словами Ігоря Жупаника, на сьогодні до опалювального сезону підготовлено майже 50 % об’єктів теплопостачання. До настання холодів необхідно виконати великий обсяг робіт, серед яких заміна аварійної ділянки теплової мережі по вул. Енергетичній, ремонт котлів по вул. Енергетичній, 14, Леніна, 57, заміна енергозберігаючих насосів.

4

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору