В Умані стартував конкурс на кращий проект пам’ятника Героям Небесної сотні

17 березня 2017, 21:30

Виконавчий комітет Уманської міської ради вирішив провести відкритий архітектурний конкурс на кращий проект пам'ятника Героям Небесної Сотні. Метою акції є увічнення доленосних подій новітньої історії України, пов'язаних із героїчною боротьбою українських громадян за права людини та встановлення народовладдя в державі, вшанування загиблих учасників акцій протесту в Україні, які відбулися протягом грудня 2013-го - лютого 2014 року, пише "04744.info".

- Це питання надзвичайно важливе для нашого міста. Ми повинні зробити все, щоб вшанувати пам'ять наших геро'їв, які віддали свої життя, щоб Україна була незалежною. — наголосив Олександр Цебрій.

Члени виконкому затвердили умови та програму конкурсу. Організаційні питання покладено на відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради.

На початку літа кращі проектні пропозиції пам'ятника демонструватимуть у приміщенні картинної галереї, аби уманчани мали змогу ознайомитися з ними та висловити власну думку.

У конкурсі можуть без будь-яких професійних обмежень брати участь приватні особи, авторські колективи об'єднання скульпторів та архітекторів, організації та підприємства міста.

Вгору