В Умані Притула жартував про хасидів та христинівських дівчат (фото)

04 грудня 2016, 20:52

1

Вони жартували про те, як одного разу ледь не переплутали хасида з дуже негарною дівчиною, свої концертні тури та звичайні буденні речі: кохання, тещу та сільські клуби. Концерт Вар’ятів в Умані зібрав близько тисячі прихильників, не залишивши в залі жодного вільного місця, пише Вечірня Умань.

2

«Насміялась досхочу. Вражена тим, як артисти вміють перетворювати звичайні буденні історії у справжнє гумористичне шоу, яке викликає посмішку як дорослих, так і в дітей», - ділиться враженнями Ліля Кобзаренко.

3

Протягом 2 годин концерту сміх у залі не вщухав. Хлопці привезли нову програму, з якою зараз їздять всією Україною. Приємною несподіванкою для глядачів стала автограф-сесія. Це перший із трьох концертів в Умані, коли Вар’яти вийшли фотографуватись та роздавати автографи.

4

«З минулих концертів пам’ятаю, що Притула не виходить фотографуватись, адже під сценою збирається ледь не весь зал. Цього ж разу нас було небагато, і він вийшов до нас. Неймовірно щаслива, що отримала фото та автограф від Сергія», - поділилась своїми враженнями від спілкування з артистами Ольга Макаренко.

5 6 7 8 9 10

Коментарі

Вгору