В Умані проведуть евакуацію жителів кількох вулиць

05 грудня 2017, 16:18

7 грудня з 11.00 - 15.00 год. в Умані на кількох вулицях будуть проходити тренування з евакуації мешканців даних вулиць та провулків у разі виникнення надзвичайної ситуації на складах боєприпасів військової частини А 1588 с.Розсішки.

Тому відділ з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи Уманської міської ради звертається до мешканців вулиць - Теплична, Дерев’янка, Ватутіна, Ушакова, Нахімова, Короленка, Індустріальної та провулків: Ватутіна та Короленка - з проханням зберігати спокій та порядок.

Збірний пункт евакуації розташований за адресою вул. Короленка, 14 (ДНЗ № 4). Перевезення евакуйованих буде здійснюватися автобусами до пункту приймання евакуації: вул. Герцена, 5 (ЗОШ №3).

Уманчанам також нагадують правила поведінки при надзвичайних ситуаціях: відключіть світло, газ, воду, загасіть вогонь в печах. Візьміть з собою необхідні речі, документи, запаси продуктів харчування і води з розрахунку на 2-3 доби.

Також жителям вказаних вулиць слід уважно стежити за повідомленнями відділу з питань цивільного захисту та оборонно - мобілізаційної роботи Уманської міської ради.

За повідомленням Уманської міської ради.

 

Вгору