В Умані пройдуть конкурси краси «Міс» та «Місіс Умань 2018»

18 травня 2018, 20:36

19 травня о 18:00 в Уманському міському будинку культури відбудеться гала-концерт конкурсів краси «Міс» та «Місіс Умань 2018». Захід пройде у рамках проекту «Місяць краси. Умань 2018». Вхід безкоштовний, пише 04744.info.

«Яскраві враження та безліч емоцій гарантовано! Спокусливий номер у купальниках, захоплюючий ― в офісному стилі, драйвовий ― у спортивному, та багато-багато іншого чекає на вас. Також, вперше в Умані, конкурс "Місіс". Приходьте підтримати красунь Умані, та насолодитися цікавим шоу», ― зазначають організатори конкурсів краси.

Під час гала-концерту конкурсантки «Міс Умань 2018» покажуть загальний хореографічний номер, загальний номер у спортивних образах, загальний номер в офісному стилі, індивідуальні творчі номери, загальний номер у купальниках та загальний номер у вечірніх сукнях.

Всі учасниці конкурсу «Міс Умань 2018» отримають перемогу у різних номінаціях, нагородну стрічку та цінні призи, а переможниця додатково — корону і головний приз (мандрівку Європою).

Завдання для конкурсанток «Місіс Умань 2018» будуть наступними: загальний хореографічний номер в образі домогосподарок та знайомство з учасницями; загальний номер «Незгасаюча пристрасть» (танго); дефіле у шубах та відповіді на запитання журі; індивідуальні творчі номери (презентація хобі); загальний номер у вечірніх сукнях.

Всі учасниці конкурсу «Місіс Умань 2018» отримають перемогу в різних номінаціях, нагородну стрічку та цінні призи, а переможниця додатково — корону і головний приз (ювелірна прикраса).

Крім того, переможниці конкурсів «Міс» та «Місіс Умань» стануть справжніми повітроплавцями. Вони отримають сертифікати на політ на повітряній кулі від партнерів проекту «Місяць краси. Умань 2018»: Чемпіонату України з повітроплавного спорту та Фестивалю повітряних куль «Монгольф'єрія. Квітуча країна». Переможниці матимуть змогу побачити Умань або Київ з висоти пташиного польоту.

Коментарі

Вгору