В Умані поєднають гарячі танці та змішані єдиноборства

22 квітня 2015, 17:42

1

Гарячі танці та прийоми змішаного єдиноборства – в Умані пройде концерт «Краса та мужність». Ірина Гут та Мар’яна Ярова після перемоги на Всеукраїнському конкурсі покажуть уманчанам свої роботи.

Нещодавно танцювальна студія «Батерфляй» повернулася із чергового Всеукраїнського конкурсу із сучасної хореографії «Нове Покоління», котрий проходив у Чернігові. До Умані молоді танцюристи привезли три золоті кубки та три срібні. Змагання відбувались згідно вікових категорій та у різних танцювальних стилях. І у кожній категорій уманчани стали призерами.

- Нам дуже приємно усвідомлювати те, що за такий невеликий проміжок часу нам вдалося покращити техніку та акторську майстерність так, щоб на рівних змагатися з командами з усієї України. Ми дуже вдячні нашим батерфляйкам за їхню невпинну енергію та старання - говорить педагог студії Мар'яна Ярова.

Після вдалого виступу керівники танцювальної студії вирішили провести в Умані справжнє свято танцю та спорту. 28 квітня у міському будинку культури відбудеться концерт «Краса і мужність».

- В концерті будуть виступати учасники нашої студії рідного віку. Від маленьких діток 2,5 років до вже дорослих дівчат, - розповідає педагог студії Ірина Гут. – Вони покажуть свої вміння в стиляххіп-хоп, контемперарі,танець живота, Juzz-funk, Boot-dance та Lady-dance.

У концерті також візьмуть участь майстри по змішаних єдиноборствах (ММА). Вони будуть показувати різні прийоми самозахисту. А в глядачів буде чудова можливість взяти участь у лотереї.

- Ми будемо серед глядачів розігрувати речі для занять танцями та боксу. Це і чешки, і наколінники, і навіть боксерські рукавички , - продовжує Ірина. – Ну і, звичайно, абонемент на заняття в одній зі студій.

Довідково: Концерт-шоу "Краса і Мужність пройде 28 квітня у МБК, о 19:00. Квитки можна придбати у касі МБК та за телефонами 096 6267027, 0634513694

Поділитись

Коментарі

Вгору