В Умані оштрафували трьох ізраїльтян

09 вересня 2022, 15:11

Трьох громадян Ізраїлю притягнули до адміністративної відповідальності.

Двоє громадян Держави Ізраїль сплатять по 2 040 грн штрафу та до 6 жовтня зобов’язані самостійно виїхати з України. 41-річний та 46-річний іноземці прибули в Україну наприкінці серпня для святкування Рош га-Шана з 25 по 27 вересня. Чоловіків затримали за знаходження на одній із вулиць Умані під час комендантської години. Порушникам міграційники скоротили дозволений строк перебування в Україні та зобов’язали покинути територію України до 3 вересня. Однак паломники-хасиди залишилися в Умані, свідомо набувши статусу нелегальних мігрантів. Тому міграційники притягнули громадян Держави Ізраїль до адмінвідповідальності та прийняли рішення про їх примусове повернення до країни громадянської належності.

Їхня 28-річна співвітчизниця теж сплатить 2 040 грн штрафу. Причиною стало незареєстроване місце проживання протягом 30 календарних днів з дня видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Цьогоріч прочанам рекомендували утриматися від візиту до України на святкування Рош га-Шана. Ті, хто вже прибув на Черкащину, зобов’язані дотримуватися всіх міграційних правил та безпекових заходів.

За повідомленням Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору