В Умані до 14 років ув’язнення засуджено одесита, який вбив місцеву студентку

06 липня 2016, 13:19

суд

Вироком Уманського міськрайонного суду від 05.07.2016 жителя Одеської області визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

Раніше несудимий житель Одеської області, 1995 року народження, обвинувачується в жорстокому вбивстві 20 - річної дівчини, яке було скоєне 04.01.2016 за місцем її проживання в м. Умань. Встановлено, що зловмисник, перебуваючи в квартирі потерпілої, з метою позбавлення життя, з корисливих мотивів, використовуючи кухоний ніж та електрошокер, заподіяв їй близько 20 ударів ножем в область грудної клітки та інші частини тіла, внаслідок чого дівчина померла. У подальшому з метою збагачення викрав майно на загальну суму близько 78 тис. грн.

Незважаючи на те, що під час судового розгляду підсудний плутався в своїх показаннях, свою вину в скоєному періодично визнавав частково, причетність чоловіка до вчинення вказаного злочину доведено прокурором у повному обсязі.

Враховуючи тяжкість злочинів, а також те, що що він щиро не розкаявся у вчиненому, прокурор в судових дебатах просив суд призначити зловмиснику покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

У результаті судом вказану особу засуджено до 14 років позбавлення волі. Крім того, вироком суду частково задоволено цивільні позови потерпілої сторони про відшкодування зловмисником завданої матеріальної та моральної шкоди в розмірі 78 тис. грн. та 250 тис. грн. відповідно.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу та вивчається прокуратурою на предмет наявності підстав для його оскарження.

Нагадаємо, вирок суду для вбивці уманської студентки шокував її рідних.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору