В Умані чотири хасиди жорстоко побили хлопця

23 серпня 2018, 13:08

В Умані чотири хасиди жорстоко побили хлопця

У середу, 22 серпня, в Умані по вулиці Східній чотири хасиди жорстоко побили місцевого жителя. Про цей інцидент у "Facebook" повідомила уманчанка Олена Доманська.

- Чотири хасиди з арматурою напали на одного хлопця і почали бити. Якби не втрутились жінки, то хлопця забили б насмерть, - повідомила уманчанка.

Місцеві жителі викликали на місце події правоохоронців.

Гость сказав:

Так посадите этих хасидов в тюрьму, в чем проблема. Пусть отсидят по десять лет, потом, если выйдут живыми с зоны и внукам своим закажут бить людей в Украине.

Ганс сказав:

Дограються . Спалять пушкінський гарлєм. Ще пару святих закопають.

Я сказав:

Понаїхали смердючі жиди і витворяють, що хочуть. На зону- в Кіровоградську область, на рудніки. Після цього і ручки тримати не зможе через 8 років. І решта, яка буде тут шнирять 💯 раз подумає: чи варто підійти ?

Українець сказав:

Давно пора вигнати цих чрнож…их з Умані.

Укр сказав:

Корумпована місцева влада продає місто Умань хасидам. Центр міста заростає бурянами, а для хасидів все більше території відводиться для будівництва, викупляються памятки архітектури… Це жах просто. “Дякувати” за це меру міста Цебрію і народному депутату Антону Яценку.

Азбука сказав:

Так вони самі жиди

Ніка сказав:

Ось це наші правоохоронці хабарники
Ці жиди привикли що наша поліція за 1долар буде їм жопи лизати і на задніх лапках бігати. Ось вони і відчувають безнаказаність . І шо хочуть то і витворяють ці смердючі гади.
Шкода хлопця(

Ігор сказав:

Хасиди вкрай знахабніли.Чому наша влада не може їх карати за свої вчинки.

Вгору