В Україні ціни на огірок знижуються, але залишаються вищими, ніж торік

12 червня 2023, 20:21

На українському ринку огірка зберігається знижувальний ціновий тренд, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. На поточному тижні відпускні ціни в даному сегменті в черговий раз знизилися. Такий обвал цін на огірок на початку червня експерти проєкту називають традиційним з огляду на збільшення на ринку пропозиції цих овочів з літніх теплиць.

Так, на сьогодні українські тепличні комбінати вже відвантажують огірок по 30-65 грн/кг ($0,82-1,78/кг), що в середньому на 25% дешевше, ніж наприкінці попереднього тижня. Причиною здешевлення цієї продукції, на думку експертів проєкту, став так званий сезонний фактор, коли на ринок почали надходити більші обсяги огірка як зі стаціонарних тепличних комбінатів, так і з літніх теплиць.

Позитивним моментом для українських “тепличників” став той факт, що обвал цін припав якраз на останні дні реалізації огірка першої сівозміни. Сьогодні в місцевих тепличних комбінатах активно триває робота із зачистки теплиць, до реалізації другої сівозміни виробники планують приступити в другій половині літа.

Однак, попри чергове зниження цін, огірок на сьогодні українські комбінати відвантажують у середньому на 62% дорожче, ніж на початку червня 2022 року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору