Черкащани – призери відкритого фестивалю повітряних зміїв

12 червня 2023, 21:14

Черкащани - призери відкритого фестивалю повітряних зміїв пам’яті Олега Сільченка, що відбулися у Кривому Розі.

Олег Сільченко започаткував змагання з повітряних зміїв і представляв Україну як в Європі, так і по всьому світу. Тому саме в Кривому Розі започаткували відкритий фестиваль його пам’яті.

Черкаську область цього року представляла команда Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради під керівництвом Володимира Шепіля.

- Фестиваль організований для того, щоб об’єднати дітей та зацікавити чимось новим в такий непростий час. Адже зробити власного змія не так і просто. Потрібно врахувати безліч факторів, мати знання з фізики, бо якщо десь схибити – змій не полетить. Організатори подарували учасникам і гостям справжні, щирі, позитивні емоції. Для них повітряний змій став символом світлого вільного і незалежного майбутнього України, - розповідає директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Євгеній Король.

Юні кайтери змагалися в чотирьох класах моделей як в особистій, так і в командній першості. Журі оцінювало якість виготовлення моделей, складність конструкції та польотні можливості.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору