В Україні хочуть дозволити бустерну дозу вакцини від COVID-19 для виїзду за кордон

23 жовтня 2021, 22:55

фото тематичне

Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики України рекомендує дозволити введення бустерної дози вакцини від COVID тим, кому вона потрібна для виїзду в інші країни, - повідомив голова групи експертів Федір Лапій. Про це пише "The Village".

За словами Федора Лапія, введення третьої дози хочуть дозволити тим, хто виїжджає у країни, які вимагають наявність такої дози.

- У нас є достатня кількість вакцин, щоб дозволити щепитися ревакцинальною дозою людям, які планують їхати до країн, де діє така вимога, – зазначив він. І додав, що великого потоку таких людей не передбачають.

Лапій уточнив, що для введення бустерної дози можна використовувати вакцина того ж виробника, що і при первинному курсі. Якщо вона буде недоступна, то можна застосовувати інший препарат.

Крім того, Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики України рекомендує дозволити бустерну дозу вакцини від COVID людям з ослабленим імунітетом (зокрема, онкохворим, ВІЛ-інфікованим), а також персоналу закладів інтернатного типу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору