В одному з сіл Черкащини запровадили карантин через масову загибель свиней

15 грудня 2018, 16:54

В одному з сіл Черкащини запровадили карантин через масову загибель свиней

В урочищі «Сердюкове», яке розташоване в межах Сердюківської сільської ради, місцеві жителі виявили 36 трупів свиней та однієї вівці. Про це повідомляє видання «Сміла.ua»

За словами начальник районного управління Держпродспоживслужби Миколи Щербакова, відібрали зразки патологічного матеріалу і доставили їх до регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Місцеві фахівці 12 грудня зробили висновок, що мертві тварини були хворі на африканську чуму свиней.

Вже наступного дня у Смілянській РДА відбулося засідання державної протиепізоотичної комісії, яка затвердила заходи по локалізації та попередженню розповсюдження захворюваності за межі урочища «Сердюкове».

Микола Щербаков каже, що на територію урочища накладено карантин та визначено зону нагляду в межах 10 кілометрів, до якої увійшли села не лише Смілянського, але й сусіднього Кам’янського району, зокрема, Сердюківка, станція «Сердюківка», Ташлик, Пастирське, Попівка, Самгородок, Санжариха, Катеринівка, Лузанівка, Телепино, Радиванівка.

- Правоохоронні органи встановлють власника мертвих тварин, – підсумовує начальник районного управління Держпродспоживслужби Микола Щербаков.

Поділитись

Коментарі

Вгору