В області шукають приміщення, придатні для проживання ВПО

02 травня 2024, 20:07

У тергромадах області інвентаризують житлові приміщення. Вони надалі становитимуть базу фонду житла для вимушених переселенців. Про роботу в цьому напрямі йшлося на засіданні координаційного центру підтримки цивільного населення під головуванням першої заступниці очільника області Наталії Кравченко.

На сьогодні на черзі перебувають понад три сотні осіб із-поміж ВПО, що потребують надання житлових приміщень із фондів житла, призначеного для тимчасового проживання. 

– Зараз ми працюємо над тим, щоб провести повний облік приміщень, придатних для тимчасового проживання вимушених переселенців, – відзначила Наталія Кравченко. – Зараз створили фонд житла лише в 4 громадах області, у решті – робота триває. І це той напрям, який вимагає від нас відповідальності та чуйного ставлення. Адже ми маємо належно підтримувати тих, хто втратив усе через війну та був вимушений полишити власний дім.

Від початку року територіальні громади виявили 18 об’єктів, які можна використати під житло. Це всього 226 приміщень, з яких вільних 216 кімнат, квартир, будинків.

По завершенню засідання перша заступниця дала доручення на рівні районів і громад вжити заходів щодо винайдення приміщень, які можуть бути залучені до фонду, а також розробити та затвердити програму його формування.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору