В обласному “УДАРі” зміниться керівник?

31 жовтня 2014, 13:25

411484

Уже найближчим часом в обласній організації партії "УДАР" може змінитися керівник. Про це vikka.ua стало відомо із власних джерел.

До цього тривалий час обласний "УДАР" очолював Віталій Іляшенко. Тепер же замість нього організацію нібито може очолити голова уманської міської організації Антон Котвіцький.

За коментарем ми звернулися до Віталія Іляшенка. Він підтвердив інформацію про те, що в обласному "УДАРі" можуть відбутися кадрові зміни.

– Я балотувався по списку Блоку Петра Порошенка. Для цього мені потрібно було стати безпартійним. На жаль, таким недосконалим є законодавство, – зазначив Віталій Іляшенко. – Оскільки до Парламенту від Блоку Порошенка пройшла замала кількість депутатів, зараз вирішується питання, чи я буду працювати в органах виконавчої влади, чи знову повернуся на посаду голови обласної організації.

За словами "УДАРівця", рішення буде ухвалене в найближчі два-три тижні. Щодо того, де себе бачить сам Іляшенко, він сказав: "Я думаю, що буде видно по ситуації, де я буду потрібен більше партії".

962165

Поділитись

Коментарі

Вгору