Партію черкащанина у рейтингу обігнали навіть комуністи

31 жовтня 2014, 12:40

418012-636x477

ЦВК доопрацьовує останні протоколи по багатомандатних виборчих округах. Партія черкащанина Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» отримала на виборах такий же результат, як і партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» – 3,10% голосів виборців, повідомляє ГромЧе.

До речі, у рейтингу «Громадянську позицію» обігнали навіть комуністи, які отримали дещо вищий процент довіри населення – 3.86%.

До речі, по Черкащині партія Гриценка подолала п’ятивідсотковий бар’єр по трьох округах.
Лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко вже заявив про свою відставку в ефірі програми “Шустер-live” після оголошення результатів екзит-полів, відповідно до яких його політична cила не проходить до парламенту.

– Ситуація така, яка склалась, і партія не пройшла. Я постійно повторював, коли йшлося про владу, про її дії чи бездіяльність: відповідальність має прізвище. Я уповноважений був у партії вести цей корабель до перемоги. Цього не вдалося. Відповідно, за європейською практикою, коли ЦВК підтвердить цей результат, я подаю у відставку з посади голови партії. Вважаю, що це чесно, абсолютно відповідально, – заявив Гриценко.

Він додав, що в його команді є вдосталь потужних і професійних людей, котрі надалі керуватимуть “Громадянською позицією”.

Коментарі

Вгору