В мережі показали якою буде нова експозиція в Черкаському зоопарку (відео)

23 вересня 2018, 17:11

У Черкаському зоопарку тривають роботи зі створення експозиції копитних. На сайті провідних інвесторів опублікували відео-візуалізацію проекту, пише "Інфоміст"

Експозиція копитних буде сформована з тварин лісової та лісостепової кліматичних зон України, які проживають у Черкаському зоопарку, серед них: благородний олень, плямистий олень, косуля, лань та зубр. Буде проведена повна реконструкція вольєрів зі зміною рельєфу, конфігурації і збільшенням площі . Площа відкритих вольєрів становитиме ­ 4220 м², водойм – 322 м². На реалізацію цього проекту провідні інвестори спрямували 50 млн грн.

Метою проекту є створення максимально наближеного до природного середовища місця, в якому тварини почувалися б комфортно, а відвідувачі могли б більше перейнятися їхнім життям.

Станом на сьогодні, будівельники вже знесли старі вольєри і вивозять сміття. Нагадаємо, у квітні 2017 року у зоопарку відкрили експозицію з хижими тваринами “Земля вовків і ведмедів”.

У березні 2018 відбувся міжнародний воркшоп "Cherkasy Zoo Workshop" зі створення концепції публічного простору Черкаського зоопарку з акцентом на простір вхідної групи для зоопарку. Організатором заходу та приймаючою стороною стала Харківська Школа Архітектури. В рамках воркшопу був проведений конкурс на кращу концепцію адміністративного приміщення центрального входу Черкаського зоологічного парку та публічного простору. Переможці конкурсу отримали можливість прийняти участь в розробці ескізного проекту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору