В Ізмаїлі презентували книжку про легендарного прикордонника з Оршанця

09 жовтня 2015, 17:20

215

В Ізмаїлі, що на Одещині, черкасці презентували книжку про легендарного генерала Ігоря Момота. З цим містом пов’язана значна частина життя героя, інформує ЧСН.

Нагадаємо, у 2014-му Ігор Момот особисто сформував та очолив мотоманеврену групу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби. Група охороняла кордон на найбільш вразливих ділянках. Підрозділ під командуванням полковника Ігоря Момота неодноразово вступав в бій з незаконними військовими формуваннями. Ігор Момот загинув в зоні АТО в Луганській області під час обстрілу у липні минулого року.

Ізмаїл – рідне місто генерал-майора Ігоря Момота. Тут росла його донька. Тут він служив. 3,5 роки командував Ізмаїльським прикордонним загоном, розповіла Надія Момот, яка приїхала на презентацію книжки про її легендарного чоловіка.

По материнській лінії усі родичі генерала – медики. Тому донька Ігоря Момота вступатиме до медичної академії ім.Богомольця. А потім планує піти в військову медакадемію. Тож династія не перерветься, зазначила Надія Момот.

Книгу «Генерал Момот. Наш МІФ» вже бачили черкаські читачі.

У житті генерал-майора було чимало міфів та містичних збігів. Про це у книзі розповідає її автор Андрій Кравець. Ігор Момот став легендою ще за життя.

Нагадаємо, керівник Навчального центру Державної прикордонної служби України загинув на Луганщині торік 11 липня. Посмертно йому присвоєно звання генерал-майора.

Коментарі

Вгору