У Черкасах міліція затримала підозрюваного у смерті трьох людей під час ДТП

09 жовтня 2015, 17:35
Фото: Типові Черкаси/Вконтакті

Фото: Типові Черкаси/Вконтакті

Переконання частини містян, що винуватець резонансного недільного ДТП зможе домовитись з правоохоронцями та зникнути з країни, уникнувши відповідальності, не справдились. Тільки що підозрюваного затримали. Він переховувався у одного зі своїх приятелів.

"Варто додати, що його розшуком оперативники займалися з перших хвилин, коли була отримана підтверджуюча інформація щодо його причетності до скоєння ДТП. Натомість офіційне оголошення в розшук потребує певної процедури, яку ми виконували. В зв’язку з колом обставин, ми не завжди можемо відразу розповідати всі наші кроки, які ми здійснюємо під час розкриття злочинів та пошуку злочинців, тому, що це діє лише їм на руку - вони також читають газети та дивляться телевізор.

Як я і обіцяв особу, яка підозрюється в причетності до травмування восьми і загибелі трьох людей затримано та доставлено до міліції, з ним проводяться слідчі дії, після чого він буде доставлений в суд для обрання йому міри запобіжного заходу. Відповідно до санкцій статті, за якою він підозрюється, йому загрожує до десяти років позбавлення волі", - повідомив начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.

Нагадаємо, 6 жовтня ДАІ Черкаської області було оголошено в розшук по встановленню місця знаходження та затримання громадянина Вієру Станіслава Валентиновича, 22.06.1987 року народження, уродженця Молдови, жителя м. Черкаси, який підозрюється у скоєнні 04.10.2015 о 04.10 год. в м. Черкаси на перехресті вул. Благовісна та Котовського дорожньо-транспортної пригоди з тяжкими наслідками, внаслідок якої 3 особи загинуло та 8 осіб отримало тілесні ушкодження.

Коментарі

Вгору