В Червоній Слободі відновили навчання у школі, у якій виявили просідання стін

04 жовтня 2017, 10:05

У лівому крилі Червонослобідської ЗОШ № 2 цього тижня відновили навчання на другому та третьому поверхах, а також в приміщеннях першого поверху, що не потребують ремонту. Висновки експертів – експлуатація всієї школи можлива, пишуть "Сільські обрії".

Нагадаємо, 1 вересня в школі виявили просідання стіни. Одразу було прийнято рішення припинити навчальний процес у лівому крилі школи та провести комплексне обстеження. У правому крилі навчання продовжувалося.

- На основі звітів про інженерно-геодезичні роботи та інженерно-геологічні вишукування ми отримали  проміжний висновок з виконання  інструментально-технічного обстеження будівлі. У ньому зазначено, що виходячи з розрахунків фундаментів несучих стін та інструментального обстеження, фундаменти знаходяться у задовільному стані і не потребують додаткового підсилення. Експлуатація другого та третього поверхів можлива. Нам потрібно лише зробити ремонт на першому поверсі, - зазначає начальник відділу освіти Людмила Григорчук. – Тому наказом відділу освіти з 3 жовтня було відновлено навчання у лівому крилі будівлі на другому і третьому поверхах та в приміщенні на першому поверсі, де не передбачається проведення ремонтних робіт.

Відтак, завдяки спільним зусиллям районної адміністрації, відділу освіти, батьківського колективу всі школярі, які на період комплексного обстеження навчалися в сусідній школі, повернулися до рідної альма-матері. На першому поверсі Червонослобідської ЗОШ №2 тривають ремонтні роботи.

Поділитись

Коментарі

Вгору