В Автомайдані обіцяють контролювати кадрові призначення у ЧНУ

25 червня 2014, 12:27

У ГО "Автомайдан-Черкаси" вимагають призначити ректором Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького "людину зі сторони, яка не пов’язана з корупційною схемою і може її зламати". Про це йдеться у заяві організації, пише vikka.ua.

"Усім зрозуміло, що проблема не тільки в персоні і прізвищі ректора. Проблема в тому, що в ЧНУ ефективно працює роками налагоджена корупційна схема, у яку залучений майже весь колектив. У результаті ми знову матимемо покоління привчених до хабарів непрофесіоналів, і тоді проблема з кадрами, необхідними для перезавантаження влади, стане ще актуальнішою. Тому Автомайдан Черкаси питання щодо призначення ректора ЧНУ тримав під постійним контролем, ініціювавши звернення до міністра освітиі науки про те, що це має бути людина зі сторони, яка не пов’язана з корупційною схемою і може її зламати", – зазначають в Автомайдані.

Також тут обіцяють не допустити "реваншизму комуністично-регіоналівського минулого".

Нагадаємо, вчора в. о. ректора ЧНУ назначили колишнього голову Черкаської ОДА Олександра Черевка. Він керуватиме вишом до виборів у ВНЗ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору